ODESLÁNÍ

Ultrazvuková lipolýza (kavitace)

 

Ultrazvuková lipolýzaNeinvazivní lipolýza ultrazvukem je bezbolestné odstranění nadbytečné tukové tkáně v podkoží  vysokovýkonným ultrazvukovým přístrojem. Během ošetření nedochází k porušení kůže. Po ošetření ultrazvukem je  uvolněný zásobní tuk přirozenou cestou postupně dopraven  mízními cévami do krevního oběhu, následně zpracován játry a využit jako přirozený zdroj energie pro látkovou výměnu.Tento proces trvá celkem cca 10 až 14 dnů  od jednorázové neinvazivní ultrazvukové liposukce. Obsah rozbitých tukových buněk se musí "spálit" v procesech látkové výměny. Po liposukci ultrazvukem je proto nutné  omezit jídla s vysokým obsahem tuku a s vysokou kalorickou hodnotou, vhodná je i lehká aerobní tělesná zátěž (zásobní tuk uvolněný ultrazvukovou lipolýzou se musí zmetabolizovat). Doporučuje se denně pít 2-3 litry vody nebo čaje a konzultovat stravování s našim výživovým poradcem. 

 

Doporučení a průběh ošetření:

12 hodin před ošetřením se doporučuje nemazat ošetřovanou partii krémem ani pleťovým mlékem,ideální je už před ošetřením nasadit nízkokalorickou dietu, poslední den bez vlákniny, asi hodinu před ošetřením nejíst a nepít kafe alkohol. Ošetření probíhá vleže, před kavitací se provede ošetření partie lipolys. Emulzí, pak probíhá ošetření asi 30 minut, poté se provádí 45 minutová lymfodrenážní přístrojová terapie, součástí zakoupeného balíčku procedur jsou jednorázové kalhoty, ve kterých se provádí lymfodrenáž. Ošetření je velice příjemné, relaxační.


Kůra 6 – 12 návštěv a 10-14 dní na stejnou partii, když se ošetřuje jiná partie, lze ošetření provést nejdřív za 6 dní.


Kontraindikace: těžká porucha jater a ledvin,  srdeční onemocnění a nekompenzovaná hypertenze, epilepsie, akutní zánětlivé onemocnění, akutní záněty žil, poruchy štítné žlázy, diabetes mellitus v nekompenzovaném stadiu, metabolické poruchy, karcinogenní onemocnění, těhotné ženy, dyslipidémie, hemofilie,  lidi s kovovými implantáty v těle vč. kardiostimulátoru, lidi, kteří jakýmkoliv způsobem nestandardně reagují na teplo, porucha krevního srážení, psoriáza, opary, cukrovka, mykotické onemocnění kůže, menstruace, poranění ušního bubínku, křečové žíly, terapie Warfarinem, probíhající terapie ATB, lidé po transplantaci, před a po operaci

Bohemia Health Institut

Adresa:
Budějovická 121, 381 01 Český Krumlov
Mobil:
+420 776 001 919
E-mail:
info@bhinstitut.cz
WWW:
http://www.bhinstitut.cz
© SESSION 2020 Seo servis