ODESLÁNÍ

GeneO+

Přístroj GeneO+ je unikátně navržený díky němuž můžeme během jednoho ošetření provést až tři terapie. 

První terapií je exfoliace, odstraňuje vrchní vrstvy pokožky neboli odumřelé buňky, vyhlazuje a obnovuje pleť a připravuje ji na příjem aktivních látek. Druhou terapií kterou provádíme na pleti je infuze. Pomocí naší exkluzivní kapsle OxyGeneo™ čistí pleť, a při tom infuzí vpravuje do pleti aktivní složky. Můžete si vybrat mezi NeoRevive™ pro omlazení a proti stárnutí nebo NeoBright™ pro zesvětlení pokožky a zlepšení textury pleti. Poslední a závěrečnou terapií je okysličení pleti. OxyGeneo™ produkuje bubliny CO2, které jemně praskají na povrchu pleti a vytváří fyziologickou reakci, která posílá okysličenou krev do ošetřované oblasti, zvyšuje kapilární průtok a metabolismus pokožky. Výsledkem je okysličení pleti a optimální absorpce aktivních složek dodaných ošetřením.

 

Díky průlomové technologii , poskytuje přístroj vynikající výsledky v péči proti stárnutí působením na kůži na hlubší úrovni. Ošetření OxyGeneo™ je vhodné pro všechny typy pleti – jakýkoli etnický původ, zbarvení pleti a citlivou pokožku.

 

Hluboká infuze. Kvalitní aktivní látky. Vynikající výsledky proti stárnutí.

Při každém ošetření OxyGeneo™ můžete odstranit jemné linky a vrásky, minimalizujete velikost pórů, hydratujete a vyživujete pleť, oživíte jednotvárný vzhled pleti a zlepšíte celkový vzhled obličeje. Vyberte výživnou kapsli, která vyhovuje vašim specifickým problémům pleti a zlepšete své výsledky.

FOTOGALERIE

Bohemia Health Institut

Adresa:
Budějovická 121, 381 01 Český Krumlov
Mobil:
+420 776 001 919
E-mail:
info@bhinstitut.cz
WWW:
http://www.bhinstitut.cz
© SESSION 2020 Seo servis