ODESLÁNÍ

Radiofrekvence - žehlička kůže

 

Jedná se nejstarší a jednu z nejúčinnější metodu omlazení pokožky obličeje a těla. Radiofrekvence (radiofrekvenční energie, RF) je vysokofrekvenční elektromagnetická energie (frekvence v rozmezí 100 kHz–100 Mhz), která se tvoří při průchodu nabitých částic uzavřeným okruhem. Radiofrekvenci řadíme obecně mezi tzv. vysokofrekvenční terapie, které jsou pro své převládající tepelné účinky vhodné k prohřívání organizmu.  Nejlepší výsledky dosahujeme u pacientů ve věku 35–65 let.

 

Průběh ošetření:

vlastní ošetření bipolární RF trvá dle ošetřované lokality 20–60 minut, spočívá v prohřívání kůže a podkoží jemnou sondou. Efektem prohřívání je obnova elastických a kolagenových vláken, díky kterému  dochází k napnutí kůže kdekoliv na těle, výborně ovlivní v kombinaci s ultrazvukovou lipolýzou a/nebo s vacupressem celulitidu a formuje postavu de přání klientky. Vedlejším efektem je lehké zčervenání kůže, které obvykle vymizí v průběhu několika málo hodin.

Kůra 6–10 návštěv, ideálně první 4 jednou týdně, další a 2 týdny.

Po absolvování balíčku se doporučuje udržovací kůra dle výsledků a původního efektu a 1 měsíc, další kůru lze provést  v rozmezí 6 měsíců až 2 let.


Kontraindikace:

srdeční onemocnění a nekompenzovaná hypertenze, epilepsie, akutní zánětlivé onemocnění, akutní záněty žil, poruchy štítné žlázy, astma bronchiale, karcinogenní onemocnění, těhotné ženy, lidi s kovovými implantáty v těle vč. kardiostimulátoru, lidi, kteří jakýmkoliv způsobem nestandardně reagují na teplo, porucha krevního srážení, psoriáza, opary, cukrovka, mykotické onemocnění kůže.

Bohemia Health Institut

Adresa:
Budějovická 121, 381 01 Český Krumlov
Mobil:
+420 776 001 919
E-mail:
info@bhinstitut.cz
WWW:
http://www.bhinstitut.cz
© SESSION 2020 Seo servis