ODESLÁNÍ

PRP Plazma terapie

 

Plazma terapie je nová, zcela unikátní metoda estetické medicíny. Přirozenou cestou nabízí oživení a regeneraci kožních buněk, vyhlazení vrásek i podporu produkce kolagenu v těle.


Jedná se o jednu z nejprogresivnějších metod, která využívá tzv.PRP - plazmy bohaté na trombocyty. Pacientovi je odebrána vlastní krev, která se smísí s patentovanou gelovou látkou a v speciálním přístroji je za vysoké frekvence odstředěna. Výslednou látku (PRP) použije lékař při aplikaci rejuvenačních technik, např. mezoterapie, nebo jako výplňový materiál.


Hlavní výhodou metody je, že tělo nemusí přijímat žádné umělé látky a materiály a nehrozí tak riziko následných komplikací, alergie nebo kontaminace. PRP je zároveň zdrojem základních růstových faktorů, takže daný postup kopíruje vlastně procesy hojení těla samotného.


Celý proces odběru a zpracování krve probíhá přímo před očima pacienta. Metoda je velmi přírodní a přirozená.


Je vhodná pro regeneraci u klientů s unavenou, povadlou a stárnoucí pletí, ale i preventivně. Pomáhá zahladit i výraznější stopy stárnutí jako jsou vrásky či silně povolená pleť a také urychluje proces hojení kůže po různých zákrocích.

Bohemia Health Institut

Adresa:
Budějovická 121, 381 01 Český Krumlov
Mobil:
+420 776 001 919
E-mail:
info@bhinstitut.cz
WWW:
http://www.bhinstitut.cz
© SESSION 2020 Seo servis