ODESLÁNÍ

Dermica Pen GOLD

 

Dermica Pen GOLD je modernizovaný profesionální vysokorychlostní mikro-jehličkový aplikátor. Pracuje s 11-jehličkovou kazetou (cartridge) s nastavitelnou hloubkou (od 0,25 mm. do 2,5 mm.), umožňuje otevření o více jak 80% mikro-kanálků než tradiční derma-rollery , to umožňuje větší stimulaci kolagenu a elastinu, a zvyšuje penetraci použitých sér. Výsledky jsou rychlejší, lépe viditelné a mají omlazující efekt.

Vysoká rychlost /900 mikrokanálků/1 sec/ těchto jehel výrazně snižuje čas terapie. Je nebolestivá a urychluje proces zotavení. Jehly jsou na jednorázové použití, a jsou pro klienta mnohem levnější než tradiční derma-rollery.

Produkt Dermica Pen Gold má nejen vynikající výsledky, ale i skvělý design v celokovovém zlatém provedení.

 

Indikace

Revitalizace, Čištění pokožky, Sjednocení pleti, Vlasová výživa, Rejuvenace – Lifting, Snížení tukových zásob – Celulitida

Aplikační Roztoky:

 

Revital Zone

Složení: Voda, hyaluronát sodný, DNA, měď, ATP, leucin, valin, arginin, glutamin

Indikace: Revitalizuje kůži a zvyšuje její odolnost, zlepšuje její pružnost a zářivost. Je bohatý na vitamin C, podporuje obnovu buněk, udržuje kůži hydratovanou, pomáhá korigovat předčasné vrásky a snižuje výskyt nedokonalostí.

 

Lifting Zone

Složení: Voda, hyaluronát sodný, dimethylaminomethanol, organický křemík, kyselina thioktová, zinek, leucin, valin, arginin, glutamin

Indikace: Jeho účinné látky vyvolávají okamžitý vypínací účinek na kůži, stahují fibroblasty a stimulují tvorbu kolagenu. Výsledkem je zmenšení vrásek, zlepšení pevnosti kůže a zvýšení její pružnosti.

 

Acne Zone

Složení: Voda, glykolový výtažek z vilínu (Hamamelis), Azeloglicine®, hyaluronát sodný, propolis, kyselina salicylová, zinek, hořčík, měď, mangan, lysin, arginin, leucin, valin, glutamin

Indikace: Působí proti mastné pleti prostřednictvím snižování a regulace tvorby mazu. Odstraňuje mrtvé kožní buňky a bakterie. Kromě toho aktivuje tvorbu nového kolagenu a vláken elastinu, čímž regeneruje atrofické jizvy nebo důlky způsobené vlivem mastné pleti a obnovuje vzhled a zdravý barevný odstín kůže.

 

Firm Zone

Složení: Voda, karnitin, artyčok zeleninový (Cynara Scolimus), komonice (Melilotus), hyaluronát sodný, organický křemík, kofein, troxerutin, leucin, valin, arginin, glutamin

Indikace: Díky své velké schopnosti metabolizovat uložený tuk a produkovat energii je indikován v ošetřování lokalizovaného tuku a celulitidy. Eliminuje volné mastné kyseliny, což usnadňuje jeho rozpouštění skrze lymfatický systém. Výsledek je jednoznačný: viditelné zmenšení objemu ošetřovaných oblastí.

Bohemia Health Institut

Adresa:
Budějovická 121, 381 01 Český Krumlov
Mobil:
+420 776 001 919
E-mail:
info@bhinstitut.cz
WWW:
http://www.bhinstitut.cz
© SESSION 2020 Seo servis