ODESLÁNÍ

Plastické operace v nadstandardním prostředí

Jedná se o malé kosmetické úpravy, prováděné formou ambulantních zákroků, především v oblasti horních a dolních víček, měkkého nosu, uší, malý face-lift.  Plastický chirurg – MUDr. Jan Bouda provádí v našem institutu  operace po předchozí odborné konzultaci. Cena konzultace je 1.000,- Kč, cena bude v případě provedeného výkonu samozřejmě odečtena z ceny výkonu. Součástí výkonu je i pooperační péče.

Operace víček

Operace víček

První oblastí, kde nastávají viditelné projevy stárnutí pleti jsou oční víčka, jelikož v této oblasti je nejtenší kůže na celém těle člověka. S přibývajícím věkem se ztrácí elasticita kůže a na víčkách dochází k vytváření kožních nadbytků. Ty jsou často podporovány i jinými faktory.

více informací

Operace uší

Operace uší

Odstáté ušní boltce jsou častou estetickou vadou, kterou plastický chirurg často řeší již u pacientů v dětském věku. Vada bývá většinou oboustranná i když tomu tak nemusí být vždy, nebo úhel odstupu boltce může být rozdílný na obou stranách. Operace se provádí většinou ambulantně.

více informací

Facelift

Facelift

Přes velký rozvoj kosmetologie ,která se snaží zpomalovat stárnutí lidí, patří operace obličeje stále k nejčastějším estetickým operacím. Facelift může být prováděn u žen i mužů. U mužů s krátkými nebo prořídlými vlasy však není tak dobrá možnost zamaskování jizev.

více informací

Brow-lift

Brow-lift

Brow-lift je operační výkon, jehož cílem je pozvednutí obočí se současnou možností korekce případné asymetrie.

více informací

Bohemia Health Institut

Adresa:
Budějovická 121, 381 01 Český Krumlov
Mobil:
+420 776 001 919
E-mail:
info@bhinstitut.cz
WWW:
http://www.bhinstitut.cz
© SESSION 2020 Seo servis