ODESLÁNÍ

Omlazení Frakčním CO2 laserem


Frakční laser je směle možné nazvat největším pokrokem v péči o pleť v posledních letech. Na škále změn před a po aplikaci ho řadíme k razantním metodám, avšak zachovává si všechny výhody neinvazivních metod: zákrok je klienty dobře tolerován, není třeba anestezie ( pouze krém EMLA ), vedlejší nepříznivé jevy, jako začervenání pleti, mizí během prvních dní po zákroku. Navíc je možné (po konzultaci s lékařem) bezprostředně aplikovat make-up.


Frakční laser pokryje kůži jemnou sítí miniaturních bodů, kterými do podkoží pronikne laserová energie tzv. CO2 ultrapulsního laseru. Ta se v hlubokých strukturách kůže přemění na tepelnou energii, která remodeluje kolagen a tak zajistí efektivní a přirozené omlazení pokožky. Účinek CO2 frakčního laseru je i povrchový a dokáže sjednotit barvu pleti, odstranit pigmentové skvrny, zatáhnout drobné žilky a zmenšit póry. Ideální sezónou frakčního laseru je období od podzimu do jara.


Konzultací i zákrokem Vás provede odborný korektivní dermatolog. Záleží-li Vám na tom, aby změna oproti původnímu stavu Vašeho obličeje byla rychlá a na první pohled viditelná, pak by mohl být právě frakční CO2 laser Vaší volbou.


Frakční laser se s výhodou využívá i k ošetření jizev po akné, hyperpigmentací, klasických jizev a strií. Frakční laser je možné aplikovat s výplňovými materiál i s chemickým peelingem s výrazným omlazením pleti ( pigmentace, akné, dysseborhoea ).

FOTOGALERIE

Bohemia Health Institut

Adresa:
Budějovická 121, 381 01 Český Krumlov
Mobil:
+420 776 001 919
E-mail:
info@bhinstitut.cz
WWW:
http://www.bhinstitut.cz
© SESSION 2020 Seo servis